לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

מה הקשר בין עורך דין פשיטת רגל לרכבי יוקרה במימון מלא?

פשיטת רגל היא לא אירוע משמח, אך גם הוא לא יכול למנוע ממכם את האפשרות לנהיגה בטסלה חדשה כבר עכשיו. אפשרויות המיון הייחודיות של חברת טסלה ישראל מאפשרת לכל מי שמבקש לנהוג ברכבי היוקרה החדישים ביותר במימון מלא וללא התחייבות לקניה בסוף התקופה.

 

מהי פשיטת רגל ומה חשיבות עורך הדין ?

הליך פשיטת רגל הוא הליך לא פשוט ומורכב ויש לו השפעה רבה על מי שמוגדר כחייב. המונח פשיטת רגל פחות מקובל כיום עקב העובדה שמאז 2019 המינוח השתנה וכיום נקרה המצב חדלות פירעון. בהליך הזה יש לא מעט הגבלות על החייב. הוא יכול למצא עצמו עם עיקולים על חשבון הבנק שלו, על המשכורת שלו, על נכסים בבעלותו ולרוב גם איסור יציאה מהארץ.

בנוסף החייב לא יכול להיכנס להשקעות חדשות ונוספות שיש בכוחן לעזור לחייב לצאת לדרך חדשה. על מנת להתמודד עם הסיטואציה רצוי מאד להיעזר בשירותים של עורך דין פשיטת רגל על מנת להביא למצב של הסדרת הבעיות שבפניהם ניצב החייב.

הוא יכול להגיש בשמו הצעה להסדר חובות מול הנושים או הליך של איחוד חובות בהוצאה לפועל ובכך להקל מעט את הלחץ על החייב, הוא מייצג את החייב מול הרשויות ובתי המשפט ועל ידי כך מאפשר לחייב להתחיל מחדש את תהליך השיקום הכלכלי של החייב

מהי פשיטת רגל ומה חשיבות עורך הדין

רכבי יוקרה במימון מלא

למעוניינים לנהוג ברכבי יוקרה ויש להם הכנסה פנויה ברמה מתאימה, אך אין להם סכום התחלתי נזיל מספיק, עומדת האפשרות להנות מאחזקה של רכב יוקרה או טסלה במימון מלא. הרעיון העומד מאחורי העסקאות של רכב במימון מלא נעוצה בכך שהקונה מעביר סכום כספי קבוע עבור השימוש ברכב, כמעין דמי שכירות למשך תקופה קצובה שבסיומה יש כמה אפשרויות העומדות בפני הלקוח, וביניהם רכישת הרכב או החזרתו חזרה לחברה.

היתרון הגדול בהסדר הזה שאין למעשה צורך בהתחייבות מול הבנק לקבלת הלוואה לרכישת הרכב, אלא יש כאן ערוץ העוקף את הרשויות. במקרה כזה, מי שנמצא בהליך של הוצאה לפועל ויש לו האפשרות לשלם עבור ההחזר החודשי של המימון יוכל להנות ברכב יוקרה במימון מלא.

בנוסף הרכב לא רשום על שמו של החייב וכך הוא למעשה לא נחשב לבעלים של הרכב. הסידור הזה נוח למי שמבקש לבצע פעולות שלא תחת הפיקוח של ההוצאה לפועל או הבנק או כל רשות שלטונית אחרת בישראל.

רכבי יוקרה במימון מלא

היתרונות של טסלה במימון מלא

חברת טסלה ישראל מעניקה למי שמעוניין בכך אפשרות לנהוג טסלה במימון מלא חדשה ללא צורך בסכום מקדים ויש לכך יתרונות רבים:

  • אתם מקבלים רכב חדש יד ראשונה עם 0 ק"מ
  • החברה מאפשרת לכם פריסה נוחה של התשלומים.
  • החברה מתחייבת לאפשר קניה של הרכב במחיר מחירון בסוף התקופה.
  • מעניקה ריביות נוחות בתנאים מצוינים.
  • כל אחד מקבל עמדת טעינה והתקנה שלה בביתו.

מה הקשר בין עורך דין פשיטת רגל לרכבי יוקרה במימון מלא

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

מהם היסודות להוכחת לשון הרע

לשון הרע היא עוולה אזרחית שעלולה לגרום לנזקים כבדים למוניטין ולשם הטוב של אדם או גוף. עם זאת, על מנת להוכיח את קיומה של לשון הרע, יש צורך בהתקיימות מספר יסודות מרכזיים שנקבעו בפסיקה ובחקיקה. המאמר הנוכחי יסקור את היסודות החיוניים להוכחת לשון הרע ויספק הדרכה משפטית לגבי הליך ההוכחה.   פרסום דבר לשון הרע לשון הרע מוגדרת כפרסום דבר שהוא משמיץ, מבזה או פוגע באדם או בגוף מסוים. היסוד הראשון להוכחת לשון הרע הוא קיומו של פרסום כזה. פרסום יכול להיות בכתב, בעל פה או באמצעים אחרים כגון תמונות או סרטונים.   כוונה לפגוע היסוד השני להוכחת לשון הרע הוא קיומה של כוונה לפגוע במושא הדברים. כלומר, יש להוכיח כי הפרסום נעשה במכוון ובמטרה לפגוע בשמו הטוב של האדם או הגוף המסוים. עובדתיות וצידוק לגיטימי על מנת להוכיח לשון הרע, יש להראות כי הדברים שפורסמו אינם עובדתיים וכי לא היה צידוק לגיטימי לפרסומם.

יש לך שאלה משפטית? תכיר את SEO Doctor!

בחיי היום-יום, כולנו נתקלים בשאלות וסוגיות משפטיות שונות: האם אני רשאי להחזיר מוצר שקניתי? מהן זכויותיי כאשר שכן שלי אינו משלם דמי ועד הבית? ועוד.